Our stories

Õpetajad Mirja-Mai Urve, Vello Vilu ja Priit Koppel said Maaeluministeeriumi hõbemärgid! 21. February valev.valjaots@jkhk.ee

Maaeluminister Tarmo Tamm andis 20.02. Maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendanud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle 3 ministeeriumi kuldmärki ja 33 hõbemärki.
Üks hõbemärgi saaja on ka Priit Koppel, loomaarstiabiliste eriala õpetaja.


Mirja-Mai Urve on põllumajanduse valdkonnas loomakasvatusega seotud aineid õpetanud alates 1980. aastast.
Vello Vilu on mehhaniseerimise aineid õpetanud alates 2004. aastast.
Priit Koppel on meie kooli vilistlane ja praegu loomaarstiabiliste eriala õpetaja.

Maaeluminister tänas aktusel kõiki neid, kes igapäevaselt maaelu edendamisega tegelevad. „Tänan südamest põllumajanduse, toidutootmise ja maaelu valdkonna edasiviijad – teie tegutsemistahe ja panus maaelu arengusse on hindamatu tähtsusega,“ ütles maaeluminister Tarmo Tamm. „Maatarkus, töökus, nõudlikkus ja usk paremasse homsesse on meil aidanud jõuda siia, kus täna oleme. Usun, et needsamad omadused viivad meid ka edasi.“

Maaeluministeeriumi teenetemärgid antakse üle kahes kategoorias: kuldne ja hõbedane. Kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest ministeeriumi valitsemisala valdkonna arendamisel. Hõbedane teenetemärk antakse tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumis, valitsemisala valitsusasutuses või hallatavas riigiasutuses või ministeeriumi valitsemisala valdkonnas.

Mirja-Mai Urve on põllumajanduse valdkonnas loomakasvatusega seotud aineid õpetanud alates 1980. aastast.
Vello Vilu on mehhaniseerimise aineid õpetanud alates 2004. aastast.
Priit Koppel on meie kooli vilistlane ja praegu loomaarstiabiliste eriala õpetaja.

Maaeluminister tänas aktusel kõiki neid, kes igapäevaselt maaelu edendamisega tegelevad. „Tänan südamest põllumajanduse, toidutootmise ja maaelu valdkonna edasiviijad – teie tegutsemistahe ja panus maaelu arengusse on hindamatu tähtsusega,“ ütles maaeluminister Tarmo Tamm. „Maatarkus, töökus, nõudlikkus ja usk paremasse homsesse on meil aidanud jõuda siia, kus täna oleme. Usun, et needsamad omadused viivad meid ka edasi.“


Maaeluministeeriumi teenetemärgid antakse üle kahes kategoorias: kuldne ja hõbedane. Kuldne teenetemärk antakse silmapaistvate teenete eest ministeeriumi valitsemisala valdkonna arendamisel. Hõbedane teenetemärk antakse tulemusrikka koostöö eest ministeeriumiga või eduka tegutsemise eest ministeeriumis, valitsemisala valitsusasutuses või hallatavas riigiasutuses või ministeeriumi valitsemisala valdkonnas.