Uudised

Väätsal on ka meie kooli jõuluaken 04. detsember valev.valjaots@jkhk.ee

Järvamaa Kutsehariduskeskusel valmis õpetaja Sigrit Mäeotsa eestvedamisel Väätsa rahvamajas üks vaateaken.


Kogu vajaminev materjal sai kooli pealt kokku kogutud ja endal ka juurde küpsetatud. Esindatud said paljud erialad ning aknale jõudnud kraami kõike ei jõuagi üles lugeda. Igaüks saab ise minna vaatama Väätsale kuni 6. jaanuarini kõiki kauneid vaateaknaid, mis tublide inimeste poolt valminud.

Avamisürituse puhul otsustas meie kooli kokaõpilaste grupp KO-18 osaleda enda valmistatud toodetaga. Müüdi muffineid, kaunistatud piparkooke, käsitööna valminud kaarte, vahvleid ja ka alkoholivaba glögi.

Müügist saadud tulu soovivad õpilased annetada Paide kasside varjupaigale Paikass. Müük oli tänu rahvarohkele üritusele hea ja jõulud tulevad kiisudel kindlasti palju paremad.

Aitäh Väätsa rahvamaja juhatajale Rait Pilipenko'le meid kutsumast.
Veel suurem aitäh Meelis Pilipenko'le abikäe ulatamise eest.
Loomulikult suur aitäh ka tublidele õpilastele ja töötajatele, tänu kellele kogu üritus teoks sai, sest üksinda ei oleks see nii äge tulnud :)

Sigrit Mäeots
kutseõpetaja

Kogu vajaminev materjal sai kooli pealt kokku kogutud ja endal ka juurde küpsetatud. Esindatud said paljud erialad ning aknale jõudnud kraami kõike ei jõuagi üles lugeda. Igaüks saab ise minna vaatama Väätsale kuni 6. jaanuarini kõiki kauneid vaateaknaid, mis tublide inimeste poolt valminud.

Avamisürituse puhul otsustas meie kooli kokaõpilaste grupp KO-18 osaleda enda valmistatud toodetaga. Müüdi muffineid, kaunistatud piparkooke, käsitööna valminud kaarte, vahvleid ja ka alkoholivaba glögi.

Müügist saadud tulu soovivad õpilased annetada Paide kasside varjupaigale Paikass. Müük oli tänu rahvarohkele üritusele hea ja jõulud tulevad kiisudel kindlasti palju paremad.


Aitäh Väätsa rahvamaja juhatajale Rait Pilipenko'le meid kutsumast.
Veel suurem aitäh Meelis Pilipenko'le abikäe ulatamise eest.
Loomulikult suur aitäh ka tublidele õpilastele ja töötajatele, tänu kellele kogu üritus teoks sai, sest üksinda ei oleks see nii äge tulnud :)

Sigrit Mäeots
kutseõpetaja