Our stories

Palju õnne! Noor Meister 2020 puhastusteenindajate (HEV) kutsemeistrivõistlustelt tuli koju hõbe- ja kuldmedal! 22. October vadim.albrant

22.oktoobril 2020 toimus suursündmuse Noor Meister 2020 raames puhastusteenindajate (HEV) kutsemeistrivõistlus. Ürituse korraldamise au jäi meie koolile ehk Järvamaa Kutsehariduskeskusele.


Võistlusaladeks olid põranda kuivpühkimine, laua pühkimine, tolmuimejaga töötamine ning puhastuslappide voltimine.

Rõõm on tõdeda, et meie kooli õpilased hõivasid nii esimese kui ka teise koha ehk siis nii hõbe- kui ka kuldmedali. Henri Tullus tuli esimesele kohale ning auväärse teise koha saavutas Silvo Salu. Kolmandaks tuli Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilane Oss Mändmets. Palju õnne!

Aga ka kõik teised õpilased olid tublid ning kindlasti kiitmist väärt. Kutsemeistrivõistlustel osales 4 kutseõppeasutust, igast koolist 2 õpilast.

Rakvere Ametikooli esindasid Kristina Dolgova, Aleksandra Kudelkir, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli Egert Leppikson, Rainer Jõekallas, Võrumaa Kutsehariduskeskust Oss Mändets, Alice Sonne ning Järvamaa Kutsehariduskeskust Silvo Salu ja Henri Tullus.

Täname korraldajaid ning abistajaid.

Üritust toetas Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Riik.

Pildigaleriid saav vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant

Võistlusaladeks olid põranda kuivpühkimine, laua pühkimine, tolmuimejaga töötamine ning puhastuslappide voltimine.

Rõõm on tõdeda, et meie kooli õpilased hõivasid nii esimese kui ka teise koha ehk siis nii hõbe- kui ka kuldmedali. Henri Tullus tuli esimesele kohale ning auväärse teise koha saavutas Silvo Salu. Kolmandaks tuli Võrumaa Kutsehariduskeskuse õpilane Oss Mändmets. Palju õnne!

Aga ka kõik teised õpilased olid tublid ning kindlasti kiitmist väärt. Kutsemeistrivõistlustel osales 4 kutseõppeasutust, igast koolist 2 õpilast.

Rakvere Ametikooli esindasid Kristina Dolgova, Aleksandra Kudelkir, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli Egert Leppikson, Rainer Jõekallas, Võrumaa Kutsehariduskeskust Oss Mändets, Alice Sonne ning Järvamaa Kutsehariduskeskust Silvo Salu ja Henri Tullus.

Täname korraldajaid ning abistajaid.

Üritust toetas Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Riik.


Pildigaleriid saav vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant