Meie lood

Järvamaa Kutsehariduskeskus osales Koolirahu lepingu allkirjastamisel 01. september vadim.albrant

1. septembril 2022. a toimus Paide Vallimäel Koolirahu lepingu allkirjastamine.


Üle-eestiline koolirahu väljakuulutamine algas rongkäiguga juba meie kooli Paide õppekoha juurest. Kõige pealt sammusime Keskväljakule Raekoja hoone ette, kust edasi ootasime E-Piima Spordihalli juurest rongkäiku alustanud teisi Paide linna territooriumil tegutsevaid koole ning edasi liitusime meiegi ja teised Paide linna koolid nendega, et Vallimäele suunduda.

Vallimäel võtsid koolirahu nimel sõna Eesti Vabariigi president Alar Karis, haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas, Lastekaitse Liidu president Ene Tomberg jt.

Kohapeal kuulutati välja koolirahu, anti koolirahu vanne ning toimus koolirahu lepingu allkirjastamine. Lepingu allkirjastasid Eesti president, haridus- ja teadusminister, Paide linnapea, lastekaitseliidu, õpilasesinduste liidu, noorteühingu TORE, Integratsiooni sihtasutuse, Kiusamisvaba kooli ja Vaikuseminutid MTÜ esindajad, lisaks Paide linna territooriumil tegutsevate koolide direktorid + õpilaste esindaja.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse nimel allkirjastasid lepingu kooli direktor Rein Oselin ning õpilaste nimel esindajana KO-20 õpilane Annika Meressaar.

Üritus lõppes Willemdrillemi kontserdiga ning kringli söömisega.

HEAD KOOLIRAHU KÕIGILE!

Pildigaleriid vaata SIIT

Noortejuht Vadim Albrant

Üle-eestiline koolirahu väljakuulutamine algas rongkäiguga juba meie kooli Paide õppekoha juurest. Kõige pealt sammusime Keskväljakule Raekoja hoone ette, kust edasi ootasime E-Piima Spordihalli juurest rongkäiku alustanud teisi Paide linna territooriumil tegutsevaid koole ning edasi liitusime meiegi ja teised Paide linna koolid nendega, et Vallimäele suunduda.

Vallimäel võtsid koolirahu nimel sõna Eesti Vabariigi president Alar Karis, haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas, Lastekaitse Liidu president Ene Tomberg jt.

Kohapeal kuulutati välja koolirahu, anti koolirahu vanne ning toimus koolirahu lepingu allkirjastamine. Lepingu allkirjastasid Eesti president, haridus- ja teadusminister, Paide linnapea, lastekaitseliidu, õpilasesinduste liidu, noorteühingu TORE, Integratsiooni sihtasutuse, Kiusamisvaba kooli ja Vaikuseminutid MTÜ esindajad, lisaks Paide linna territooriumil tegutsevate koolide direktorid + õpilaste esindaja.


Järvamaa Kutsehariduskeskuse nimel allkirjastasid lepingu kooli direktor Rein Oselin ning õpilaste nimel esindajana KO-20 õpilane Annika Meressaar.

Üritus lõppes Willemdrillemi kontserdiga ning kringli söömisega.

HEAD KOOLIRAHU KÕIGILE!

Pildigaleriid vaata SIIT

Noortejuht Vadim Albrant