Uudised

Jõulukaunistused JKHK-s 2020 14. detsember vadim.albrant

Ajavahemikul 2. detsember kuni 11. detsember 2020 olid oodatud Järvamaa Kutsehariduskeskuse koolipere poolt loodud jõulukaunistuste fotod. Seda muidugi selleks, et koolis ühiselt jõulumeeleolu luua.


Ei omanud tähtsust, kas tegemist oli loodud mõne pisema või suurema jõulukaunistusega, kaunistatud klassi, muu ruumiga või miks ka mitte omapärase jõulukuusekesega. Loovus ning panus olid olulised.

Tänavu aasta olid eriliselt vinged jõulukaunistused. Näiteks said jõulutuledega kaunistatud auto eriala tegijate poolt sõiduauto Ford, põllumajandajatelt Traktor T-150 ja raamatutest jõulukuusk ning kokkadelt piparkookidest põdrakesed saaniga.

Kolleegidest andsid oma panuse fotodega jõulukaunistusi esile tuues: Eve Ekštein, Eve Sissas, Maili Rannas ja Riina Uuk. Ka PM4L-20 õpilane Kelli Aun esitas foto enda tehtud pisikesest lumememmekesest.

Lisaks esitasid fotod enda jõulukaunistustest ka õpilased koos õpetajatega:

  • AT-20 ja Tõnu Taalimäe (jõululine Ford)
  • PM-17, Aivar Kalmus ja Jaan Tammik (jõululine traktor T-150)
  • PM-20 ja Eve Rõuk (raamatutest jõulukuuseke)
  • KO-18, Marike Reedla, Marika Kasvand ja Sigrit Mäetots (lumememm ja piparkookidest põdrad)
  • PH-18 praktikandid ja Helle Kilk (jõululine tall)

Paide õppekoha jõulukuuske aitasid ehtida KÖA-20 õpilased koos õpetajaga Marike Reedla ning Särevere õppekoha sööklas EV-19 ja EV-20 õpilased koos õpetajaga Riina Uuk. Tänu meie kooli majandusjuhatajale Urve Venele said jõulutulukestega kaunistatud Särevere õppekoha õpilaskodu nr 1 ja Paide õppekoha peasissekäigud, samuti ka üks vahva jõulupuu.

Aitäh Angelika Tsippile, et ta Säreveres jõulukuusel ära kuivada ei lasknud, lisades regulaarselt vett.

Kuused soetas meile kooli kutseõpetaja Reimo Ilves.

Täname veelkord kõiki panustajaid, kes enda jõulukaunistusi fotodena esitasid või muul moel abiks olid.

Jõulukaunistustest pilte saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant

Ei omanud tähtsust, kas tegemist oli loodud mõne pisema või suurema jõulukaunistusega, kaunistatud klassi, muu ruumiga või miks ka mitte omapärase jõulukuusekesega. Loovus ning panus olid olulised.

Tänavu aasta olid eriliselt vinged jõulukaunistused. Näiteks said jõulutuledega kaunistatud auto eriala tegijate poolt sõiduauto Ford, põllumajandajatelt Traktor T-150 ja raamatutest jõulukuusk ning kokkadelt piparkookidest põdrakesed saaniga.

Kolleegidest andsid oma panuse fotodega jõulukaunistusi esile tuues: Eve Ekštein, Eve Sissas, Maili Rannas ja Riina Uuk. Ka PM4L-20 õpilane Kelli Aun esitas foto enda tehtud pisikesest lumememmekesest.

Lisaks esitasid fotod enda jõulukaunistustest ka õpilased koos õpetajatega:

  • AT-20 ja Tõnu Taalimäe (jõululine Ford)
  • PM-17, Aivar Kalmus ja Jaan Tammik (jõululine traktor T-150)
  • PM-20 ja Eve Rõuk (raamatutest jõulukuuseke)
  • KO-18, Marike Reedla, Marika Kasvand ja Sigrit Mäetots (lumememm ja piparkookidest põdrad)
  • PH-18 praktikandid ja Helle Kilk (jõululine tall)

Paide õppekoha jõulukuuske aitasid ehtida KÖA-20 õpilased koos õpetajaga Marike Reedla ning Särevere õppekoha sööklas EV-19 ja EV-20 õpilased koos õpetajaga Riina Uuk. Tänu meie kooli majandusjuhatajale Urve Venele said jõulutulukestega kaunistatud Särevere õppekoha õpilaskodu nr 1 ja Paide õppekoha peasissekäigud, samuti ka üks vahva jõulupuu.

Aitäh Angelika Tsippile, et ta Säreveres jõulukuusel ära kuivada ei lasknud, lisades regulaarselt vett.

Kuused soetas meile kooli kutseõpetaja Reimo Ilves.

Täname veelkord kõiki panustajaid, kes enda jõulukaunistusi fotodena esitasid või muul moel abiks olid.

Jõulukaunistustest pilte saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant