Meie lood

Palju õnne! Meie kooli õpilane saavutas Inter Cars Eesti Noor Mehaanik 2020 kutsevõistlustel auhinnalise kolmanda koha. 21. oktoober vadim.albrant

20.10.2020 toimus Lasnamäe Mehhaanika koolis Inter Cars Eesti poolt korraldatav üritus nimega Noor Mehaanik 2020.


Eelvoor peeti selle aasta alguses, kus edasi sai meie koolist AT-18 kursusel õppiv õpilane Raul Sims. Seoses eriolukorraga lükati ürituse toimumisaega edasi ning väga suurejoonelise ürituse asemel oli kohale lubatud vaid võistlusega seotud isikud.

Kohal oli kuus osalejat viiest koolist:

  • Järvamaa Kutsehariduskeskus
  • Tallinna Tööstushariduskeskus
  • Tartu Kutsehariduskeskus
  • Valgamaa Kutseõppekeskus
  • Ida-virumaa Kutsehariduskeskus

Olgu öeldud, et võistlus oli väga tasavägine, ülesanded olid seinast seina - rooli ajami diagnostika, BMW 8-käigulise käigukasti siduripakkide osandamine ja koostamine, Bosch diisel toitesüsteemi diagnostika, Totali vedelike test, Febi Bilsteini pidurite hooldus ja kontroll ning rehvitööd.

Raul sai kõikide ülesannetega väga hästi hakkama ning hätta pigem ei jäänud, tekkisid nö. apsakad kiirustamisest, kuna iga ülesande jaoks oli aega 45-minutit. Eriauhinna sai Raul just Totali ülesande eest, kus ta teenis enim punkte teistest. Samuti sai kiita ka Boschi diisel toitesüsteemide osas, kus ülesande täitmise eest võttis Raul viisakad 49 punkti 50-st.

Kokkuvõtlikult auhinnaline kolmas koht, kuid kripeldama jäid need 2-punkti, mis jäid teist kohta lahutama.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilased on osalenud kõigil Inter Cars`i poolt korraldatavel võistlustel ja kõikidel kordadel oleme jõudnud lõppvõistlusele, neist kahel korral ka astunud poodiumile.

Täname eelkõige meie tublisid kutseõpetajaid ning veel tublimaid õpilasi!

Juhendaja Tõnu Taalimäe

 

Eelvoor peeti selle aasta alguses, kus edasi sai meie koolist AT-18 kursusel õppiv õpilane Raul Sims. Seoses eriolukorraga lükati ürituse toimumisaega edasi ning väga suurejoonelise ürituse asemel oli kohale lubatud vaid võistlusega seotud isikud.

Kohal oli kuus osalejat viiest koolist:

  • Järvamaa Kutsehariduskeskus
  • Tallinna Tööstushariduskeskus
  • Tartu Kutsehariduskeskus
  • Valgamaa Kutseõppekeskus
  • Ida-virumaa Kutsehariduskeskus

Olgu öeldud, et võistlus oli väga tasavägine, ülesanded olid seinast seina - rooli ajami diagnostika, BMW 8-käigulise käigukasti siduripakkide osandamine ja koostamine, Bosch diisel toitesüsteemi diagnostika, Totali vedelike test, Febi Bilsteini pidurite hooldus ja kontroll ning rehvitööd.

Raul sai kõikide ülesannetega väga hästi hakkama ning hätta pigem ei jäänud, tekkisid nö. apsakad kiirustamisest, kuna iga ülesande jaoks oli aega 45-minutit. Eriauhinna sai Raul just Totali ülesande eest, kus ta teenis enim punkte teistest. Samuti sai kiita ka Boschi diisel toitesüsteemide osas, kus ülesande täitmise eest võttis Raul viisakad 49 punkti 50-st.

Kokkuvõtlikult auhinnaline kolmas koht, kuid kripeldama jäid need 2-punkti, mis jäid teist kohta lahutama.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse õpilased on osalenud kõigil Inter Cars`i poolt korraldatavel võistlustel ja kõikidel kordadel oleme jõudnud lõppvõistlusele, neist kahel korral ka astunud poodiumile.

Täname eelkõige meie tublisid kutseõpetajaid ning veel tublimaid õpilasi!

Juhendaja Tõnu Taalimäe