Uudised

Väätsa Rahvamaja vaateaknaid kaunistab ka Järvamaa Kutsehariduskeskuse jõuluaken 06. detsember vadim.albrant

Väätsa rahvamajas avati vaateaknad. Ka meie kooli jõuluaken on seal esindatud.


Järvamaa Kutsehariduskeskuse jõuluakna dekoreerimise teostasid ning kaunistused panid üles meie kooli kutseõpetajad Arvo Orlovski ja Eveli Volmre. Kogu eestvedamise võttis enda peale Eveli, aga nõuga ja jõuga abilisi oli muidugi rohkem. Erinevad vajalikud esemed korjati kooli pealt ja mujalt kokku.

Elektri toimimise eest hoolitses Arvo Orlovski koos sisetööde elektriku eriala õppivate noortega. Vaateakent aitasid Eveli Volmrel teostada köögiabilise eriala õpilased.

Kuidas kaunistada jõululiselt JKHK vaateakent, tulid ideed juhtõpetajalt Laida Reitmannilt ning koolitusjuhilt Gärt Oselinilt koos tema seltskonnaga. Kaunistuste materjalidega (päkapikud, paberid, pakkimisvahendid jms) toetasid logistika ja laomajanduse kolleegid - juhtõpetaja Maili Rannas ja kutseõpetaja Aili Kendaru. Koolilogoga nänni jagasid dekoratsiooniks arenguspetsialist Valev Väljaots ja noortejuht Vadim Albrant.

Täname kõiki abilisi.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse vaateakent on soovitatav minna vaatama õhtu poole, kui väljas on pimedam, sest siis on vaatepilt efektsem. Meie aken on kohe Väätsa rahvamaja peauksest esimene paremal pool.

Väätsa vaateaknad avati, et pakkuda kõigile muinasjutulist jõulukogemust.

Vaateaknad on avatud 5. detsembrist kuni 5. jaanuarini ööpäevaringselt 24h ning vaadeldavad õuest.

Väätsal toimub ka jõuluturg, kust leiab käsitööd kingikotti, saab kogeda imelisi maitseid ning nautida erinevaid esinejaid.

Sellel aastal toimub jõuluturg kolmel korral:

  • T 05.12 kell 18-20
  • P 10.12 kell 17-19
  • P 17.12 kell 17-19

Järvamaa Kutsehariduskeskuse jõuluakna dekoreerimise teostasid ning kaunistused panid üles meie kooli kutseõpetajad Arvo Orlovski ja Eveli Volmre. Kogu eestvedamise võttis enda peale Eveli, aga nõuga ja jõuga abilisi oli muidugi rohkem. Erinevad vajalikud esemed korjati kooli pealt ja mujalt kokku.

Elektri toimimise eest hoolitses Arvo Orlovski koos sisetööde elektriku eriala õppivate noortega. Vaateakent aitasid Eveli Volmrel teostada köögiabilise eriala õpilased.

Kuidas kaunistada jõululiselt JKHK vaateakent, tulid ideed juhtõpetajalt Laida Reitmannilt ning koolitusjuhilt Gärt Oselinilt koos tema seltskonnaga. Kaunistuste materjalidega (päkapikud, paberid, pakkimisvahendid jms) toetasid logistika ja laomajanduse kolleegid - juhtõpetaja Maili Rannas ja kutseõpetaja Aili Kendaru. Koolilogoga nänni jagasid dekoratsiooniks arenguspetsialist Valev Väljaots ja noortejuht Vadim Albrant.

Täname kõiki abilisi.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse vaateakent on soovitatav minna vaatama õhtu poole, kui väljas on pimedam, sest siis on vaatepilt efektsem. Meie aken on kohe Väätsa rahvamaja peauksest esimene paremal pool.

Väätsa vaateaknad avati, et pakkuda kõigile muinasjutulist jõulukogemust.

Vaateaknad on avatud 5. detsembrist kuni 5. jaanuarini ööpäevaringselt 24h ning vaadeldavad õuest.

Väätsal toimub ka jõuluturg, kust leiab käsitööd kingikotti, saab kogeda imelisi maitseid ning nautida erinevaid esinejaid.

Sellel aastal toimub jõuluturg kolmel korral:

  • T 05.12 kell 18-20
  • P 10.12 kell 17-19
  • P 17.12 kell 17-19