Uudised

Järvamaa Kutsehariduskeskus osales MTÜ Taikse Külaseltsi poolt korraldatud jõuluvalguse kampaanias 22. detsember vadim.albrant

MTÜ Taikse Külaselts kuulutas välja kampaania „Loome jõuluvalguse iga Järvamaa külla ja linna“, millest võttis osa ka Järvamaa Kutsehariduskeskus.


23. november – 16.detsember 2020 olid oodatud kõik looma Järvamaal jõuluvalgust ning saatma enda teostustest fotod MTÜ Taikse Külaseltsile.

Kampaanias osales kõikjalt Järvamaalt 30 esitajat. Kokku esitati 135 pilti ja lisaks 4 videot.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse poolt said kampaaniasse esitatud Särevere õppekohas jõuluvalgustustega olevad sõiduauto Ford ja traktor T-150. Fordi kaunistasid AT-20 õpilased koos juhendaja Tõnu Taalimäega ning traktorit PM-17 kursus koostöös õpetajate Aivar Kalmuse ja Jaani Tammikuga.

20. detsembril 2020 kuulutati auhinnad välja Taikse küla tänuüritusel žürii vihjete põhjal mitte paremusjärjestuse alusel, vaid loosi teel. Meie koolile osutus auhinnaks 25 meetrine valguskett elektrimaailm.ee poolt. Täname auhinna eest.

Suured tänud ka MTÜ Taikse Külaseltsile ürituse korraldamise eest.

Kõiki jõuluvalguse kampaanias olevaid pilte saab vaadata SIIT

Üritusest lähemalt saab lugeda SIIT

Noortejuht Vadim Albrant

23. november – 16.detsember 2020 olid oodatud kõik looma Järvamaal jõuluvalgust ning saatma enda teostustest fotod MTÜ Taikse Külaseltsile.

Kampaanias osales kõikjalt Järvamaalt 30 esitajat. Kokku esitati 135 pilti ja lisaks 4 videot.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse poolt said kampaaniasse esitatud Särevere õppekohas jõuluvalgustustega olevad sõiduauto Ford ja traktor T-150. Fordi kaunistasid AT-20 õpilased koos juhendaja Tõnu Taalimäega ning traktorit PM-17 kursus koostöös õpetajate Aivar Kalmuse ja Jaani Tammikuga.

20. detsembril 2020 kuulutati auhinnad välja Taikse küla tänuüritusel žürii vihjete põhjal mitte paremusjärjestuse alusel, vaid loosi teel. Meie koolile osutus auhinnaks 25 meetrine valguskett elektrimaailm.ee poolt. Täname auhinna eest.

Suured tänud ka MTÜ Taikse Külaseltsile ürituse korraldamise eest.


Kõiki jõuluvalguse kampaanias olevaid pilte saab vaadata SIIT

Üritusest lähemalt saab lugeda SIIT

Noortejuht Vadim Albrant