Meie lood

Järvamaa Kutsehariduskeskuse pidulikul direktori jõuluaktusel toimus tunnustamine 23. detsember vadim.albrant

22. detsembril 2022. a toimus Järvamaa Kutsehariduskeskuse Särevere õppekoha peahoone aulas pidulik direktori jõuluaktus, kus tunnustati tublimaid ning silmapaistvamaid õpilasi ning töötajaid.


Jõuluaktusel selgusid aasta 2022 olulisemate tiitlite pälvijad.

Aasta edukaima nominendid olid: Tarmo Savisaar ning Juhani Kottalainen.

Aasta heateo nominendid olid: Kairi Pahk, Kuldar Okas, Paide õppekoha söökla kollektiiv, Reili Vassiljev ning Liia Saatre.

Aasta tulemuse nominendid olid: Heleri Vallimägi, Gärt Oselin, Külli Marrandi, Liia Saatre, Tiina Müürisepp ning Aive Kupp.

Aasta võitja nominendid olid: Tiina Rannik ning Rein Oselin.

Tiitlid jaotusid järgmiselt:

 • AASTA EDUKAIM 2022– Tarmo Savisaar
 • AASTA HEATEGU 2022 – Liia Saatre
 • AASTA VÕITJA 2022 – Tiina Rannik
 • AASTA TULEMUS 2022 – Tiina Müürisepp
 • AASTA TÖÖTAJA 2022 – Karl Aru
 • AASTA ÕPILANE 2022 SÄREVERE ÕPPEKOHAS – Hugo Mässak
 • AASTA ÕPILANE 2022 PAIDE ÕPPEKOHAS – Annika Meressaar

Palju õnne kõigile!

AASTA TÖÖTAJA ja AASTA ÕPILASE 2022 valimised toimusid Paide õppekohas 13. detsembril ning Säreveres 14. detsembril 2022. Valimisi viisid läbi kooli õpilasesinduse liikmed. Esmakordselt toimusid enne sedelitega valimisi 9. detsembril ka e-valimised Tahvli e-keskkonnas.

Aasta töötaja nominendid olid välja pakutud õpilaste ning aasta õpilase nominendid õppeosakondade töötajate poolt. Ülejäänud nominendid pakuti töökollektiivi poolt.

Aasta töötaja nominentideks osutusid: Aili Agarmaa, Aili Kendaru, Eiki Hansar, Eve Ekštein, Helle Lavrentjev, Juri Vassiljev, Karl Aru, Maiu Roio, Reili Vassiljev, Reimo Ilves, Tõnu Taalimäe ning Virgo Õistpuu.

Aasta õpilane nominendid olid Paide õppekohas Annika Meressaar (KO-20), Robin Jõe (KÖA-21), Karl Romet Somelar (IT-20) ja Margo Rosme (IT-20) ning Särevere õppekohas Angela Tamm (EV-21), Anni Simsalu (PH-21), Hugo Mässak (PM-20), Joonas Palmisto (AT-20) ning Markus Habo (TE-20).

Nominentidega saab tutvuda siin: AASTA ÕPILANE 2022 ja AASTA TÖÖTAJA 2022.

Igal aastal palub direktor ühel inimesel kõnepulti astuda üllatusesinejana. Sellel korral sai sõna õppegruppide juhataja Kristi Koit.

Lisaks tunnustati direktori vastuvõtul ka tublimaid õpilasi, kes on kooli erinevatel võistlustel esindanud. Muusikaelamusi pakkus noor tulevikulootus muusikamaastikul ning TikTok`s ja Youtube e-kanalites ilma teinud Sanna Sööt. Noor neiu on osalenud ka saates „Ma näen sinu häält“ ning muide, õpib meie koolis hobuhooldaja (HM-22) erialal.

Pilte jõuluaktusest saab vaadata SIIT.

Rahulikku jõuluaega ning kaunist uut saabuvat aastat kõigile!

Noortejuht Vadim Albrant

Jõuluaktusel selgusid aasta 2022 olulisemate tiitlite pälvijad.

Aasta edukaima nominendid olid: Tarmo Savisaar ning Juhani Kottalainen.

Aasta heateo nominendid olid: Kairi Pahk, Kuldar Okas, Paide õppekoha söökla kollektiiv, Reili Vassiljev ning Liia Saatre.

Aasta tulemuse nominendid olid: Heleri Vallimägi, Gärt Oselin, Külli Marrandi, Liia Saatre, Tiina Müürisepp ning Aive Kupp.

Aasta võitja nominendid olid: Tiina Rannik ning Rein Oselin.

Tiitlid jaotusid järgmiselt:

 • AASTA EDUKAIM 2022– Tarmo Savisaar
 • AASTA HEATEGU 2022 – Liia Saatre
 • AASTA VÕITJA 2022 – Tiina Rannik
 • AASTA TULEMUS 2022 – Tiina Müürisepp
 • AASTA TÖÖTAJA 2022 – Karl Aru
 • AASTA ÕPILANE 2022 SÄREVERE ÕPPEKOHAS – Hugo Mässak
 • AASTA ÕPILANE 2022 PAIDE ÕPPEKOHAS – Annika Meressaar

Palju õnne kõigile!

AASTA TÖÖTAJA ja AASTA ÕPILASE 2022 valimised toimusid Paide õppekohas 13. detsembril ning Säreveres 14. detsembril 2022. Valimisi viisid läbi kooli õpilasesinduse liikmed. Esmakordselt toimusid enne sedelitega valimisi 9. detsembril ka e-valimised Tahvli e-keskkonnas.

Aasta töötaja nominendid olid välja pakutud õpilaste ning aasta õpilase nominendid õppeosakondade töötajate poolt. Ülejäänud nominendid pakuti töökollektiivi poolt.

Aasta töötaja nominentideks osutusid: Aili Agarmaa, Aili Kendaru, Eiki Hansar, Eve Ekštein, Helle Lavrentjev, Juri Vassiljev, Karl Aru, Maiu Roio, Reili Vassiljev, Reimo Ilves, Tõnu Taalimäe ning Virgo Õistpuu.

Aasta õpilane nominendid olid Paide õppekohas Annika Meressaar (KO-20), Robin Jõe (KÖA-21), Karl Romet Somelar (IT-20) ja Margo Rosme (IT-20) ning Särevere õppekohas Angela Tamm (EV-21), Anni Simsalu (PH-21), Hugo Mässak (PM-20), Joonas Palmisto (AT-20) ning Markus Habo (TE-20).

Nominentidega saab tutvuda siin: AASTA ÕPILANE 2022 ja AASTA TÖÖTAJA 2022.

Igal aastal palub direktor ühel inimesel kõnepulti astuda üllatusesinejana. Sellel korral sai sõna õppegruppide juhataja Kristi Koit.

Lisaks tunnustati direktori vastuvõtul ka tublimaid õpilasi, kes on kooli erinevatel võistlustel esindanud. Muusikaelamusi pakkus noor tulevikulootus muusikamaastikul ning TikTok`s ja Youtube e-kanalites ilma teinud Sanna Sööt. Noor neiu on osalenud ka saates „Ma näen sinu häält“ ning muide, õpib meie koolis hobuhooldaja (HM-22) erialal.

Pilte jõuluaktusest saab vaadata SIIT.

Rahulikku jõuluaega ning kaunist uut saabuvat aastat kõigile!

Noortejuht Vadim Albrant