Uudised

Meie kooli vilistlased õpetaja rollis. 14. september vadim.albrant

Tore, et meie kooli leiavad tee paljud õppijad. Veel vahvam on aga see, kui kooli külastavad rõõmuga meie vilistlased.


Täna oli müügikorraldaja eriala esimese kursuse koolipäev. Esimese tunni viis läbi  müügikorraldaja vilistlane Kai- Riin Pavljutšok. Tema teemadeks oli eesmärkide püstitamine, kuidas müügikorraldaja erilalal õppimine muutis tema elu ning kuidas ennast motiveerida.

Logistiku abi eriala esimesed tunnid juhatas sisse vilistlane  Marie Rääk- Kuusma.

Suured tänud Kai-Riin ja Marie.

Juhtõpetaja Maili Rannas

Täna oli müügikorraldaja eriala esimese kursuse koolipäev. Esimese tunni viis läbi  müügikorraldaja vilistlane Kai- Riin Pavljutšok. Tema teemadeks oli eesmärkide püstitamine, kuidas müügikorraldaja erilalal õppimine muutis tema elu ning kuidas ennast motiveerida.

Logistiku abi eriala esimesed tunnid juhatas sisse vilistlane  Marie Rääk- Kuusma.

Suured tänud Kai-Riin ja Marie.

Juhtõpetaja Maili Rannas