Meie lood

Palju õnne! Noor Meister 2023 puhastusteenindajate kutsemeistrivõistlustelt tuli koju nii hõbe- kui ka kuldmedal. 10. mai vadim.albrant

10. mail 2023. a toimus Järvamaa Kutsehariduskeskuse Paide õppekohas puhastusteenindajate Noor Meister 2023 kutsemeistrivõistlus. Ürituse korraldamise au oli meie koolil.


Võistlusaladeks olid põranda kuivpühkimine, laua pühkimine, tolmuimejaga töötamine ning puhastuslappide voltimine.

Äärmiselt hea meel on teatada, et meie kooli õpilased saavutasid LÕK-kategoorias nii teise kui ka esimese koha ehk siis olid nii hõbe- kui ka kuldmedali väärilised. Liis Annus tuli tublile teisele kohale ning auväärse esimese koha saavutas Robin Jõe. Palju õnne!

Üritust sponsoreerisid/toetasid Pesuekspert, Puhastusekspert, Arkaadia puhastus, PuhastusImport ning Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Õpilaste juhendajad olid Rita Vaher ja Karin Õunap. Teeninduse ja suupistete laua eest hoolitsesid õpetajad Marike Reedla, Eveli Volmre ning KÖA-22 ja KO-22 õpilased. Korraldusliku poole pealt tegi suure töö ära juhtõpetaja Laida Reitmann.

Täname võistlejaid, sponsoreid, korraldajaid ning abistajaid.

Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant

Võistlusaladeks olid põranda kuivpühkimine, laua pühkimine, tolmuimejaga töötamine ning puhastuslappide voltimine.

Äärmiselt hea meel on teatada, et meie kooli õpilased saavutasid LÕK-kategoorias nii teise kui ka esimese koha ehk siis olid nii hõbe- kui ka kuldmedali väärilised. Liis Annus tuli tublile teisele kohale ning auväärse esimese koha saavutas Robin Jõe. Palju õnne!

Üritust sponsoreerisid/toetasid Pesuekspert, Puhastusekspert, Arkaadia puhastus, PuhastusImport ning Järvamaa Kutsehariduskeskus.

Õpilaste juhendajad olid Rita Vaher ja Karin Õunap. Teeninduse ja suupistete laua eest hoolitsesid õpetajad Marike Reedla, Eveli Volmre ning KÖA-22 ja KO-22 õpilased. Korraldusliku poole pealt tegi suure töö ära juhtõpetaja Laida Reitmann.

Täname võistlejaid, sponsoreid, korraldajaid ning abistajaid.


Pildigaleriid saab vaadata SIIT.

Noortejuht Vadim Albrant