Meie lood

Saavutasime EKSL Järvamaa tänavakorvpalli rahvaliiga võistlustel auhinnalise III koha! 13. november vadim.albrant

13.novembril 2019 toimusid Paide E-Piima Spordihallis Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud Järvamaa 3x3 tänavakorvpalli sarjas rahvaliiga võistlused 10.-12.kl. poistele. Meie kooli noormehed saavutasid auhinnalise kolmanda koha. Palju õnne!


Järvamaa Kutsehariduskeskust esindasid korvpalli võistlustel Marten Trumm (TE-18), Kermo Varts (TE-18), Kert Loosaar (PM-17) ning Robert Saage (PM4T-18).

Tubli töö ja täname kõiki osalejaid.

Lisaks toimusid samal päeval ka Eesti Kutsekoolispordi Liidu poolt korraldatud kutsekoolide vahelised võrkpalli finaalvõistlused neidudele, kus meie kooli õpilased saavutasid neljanda koha. Meie kooli esindasid Liis Vilu (PH-19), Laura-Liis Jõgar (PH-19), Helena-Riin Rähni (PH-19), Anne-Mai Lilletai (PH-19), Melissa Aljaste (PH-18), Grete Koik (PH-18), Miria Sagaja (KO-17) ning Eveli Tomberg (MK-19). Täname neidki südikalt võistlemise eest.

Noortejuht Vadim Albrant

Järvamaa Kutsehariduskeskust esindasid korvpalli võistlustel Marten Trumm (TE-18), Kermo Varts (TE-18), Kert Loosaar (PM-17) ning Robert Saage (PM4T-18).

Tubli töö ja täname kõiki osalejaid.

Lisaks toimusid samal päeval ka Eesti Kutsekoolispordi Liidu poolt korraldatud kutsekoolide vahelised võrkpalli finaalvõistlused neidudele, kus meie kooli õpilased saavutasid neljanda koha. Meie kooli esindasid Liis Vilu (PH-19), Laura-Liis Jõgar (PH-19), Helena-Riin Rähni (PH-19), Anne-Mai Lilletai (PH-19), Melissa Aljaste (PH-18), Grete Koik (PH-18), Miria Sagaja (KO-17) ning Eveli Tomberg (MK-19). Täname neidki südikalt võistlemise eest.

Noortejuht Vadim Albrant