Uudised

AS Tallink Gruppi tutvustav kruiis ametikoolide õpetajatele 19. november vadim.albrant

13.-15.november 2019 toimus AS Tallink Grupp poolt korraldatud Tallinkit tutvustav kruiis ametikooli õpetajatele.


Kruiisil tutvustati laeval toimuvat üldist tööelu aga ka erinevaid praktika võimalusi. Meie kooli huviorbiidis olid praktikad, mis on soetud teeninduse- ning toitlustuse valdkonnaga, mis on seotud koka ja puhastuse erialaga.

Ühtlasi oli antud kolmepäevane kruiis mõeldud tänutäheks Järvamaa Kutsehariduskeskusele koostööpartneriks olemise eest. Meie koolist osalesid kruiisil juhtõpetaja Laida Reitmann ning kutseõpetaja Marike Reedla.

Kokku osales kruiisil 10 ametikooli.

Kruiis toimus laeval Victoria.

Noortejuht Vadim Albrant

Kruiisil tutvustati laeval toimuvat üldist tööelu aga ka erinevaid praktika võimalusi. Meie kooli huviorbiidis olid praktikad, mis on soetud teeninduse- ning toitlustuse valdkonnaga, mis on seotud koka ja puhastuse erialaga.

Ühtlasi oli antud kolmepäevane kruiis mõeldud tänutäheks Järvamaa Kutsehariduskeskusele koostööpartneriks olemise eest. Meie koolist osalesid kruiisil juhtõpetaja Laida Reitmann ning kutseõpetaja Marike Reedla.

Kokku osales kruiisil 10 ametikooli.

Kruiis toimus laeval Victoria.

Noortejuht Vadim Albrant